×
CodeAd;
özgün, dinamik ve yenilikçi stratejileriyle markanızı zirveye taşır.

Görsel ve metin ihtiyaçlarınız için, profesyonel ekibimiz ile orijinal ve SEO uyumlu içeriklere ulaşabilirsiniz. Adwords ve sosyal medya uzmanlarımızdan, firmanızın gelişmesi için uzun vadeli destek alabilirsiniz.

Biz Kimiz?

CodeAd, 2019 yılında Bursa’da, farklı disiplinleri harmanlayarak hem tasarımsal hem de teknik kaygılar doğrultusunda, kolektif olarak fikir yürüten ve geliştiren bir digital tasarım ajansı olarak kurulmuştur.

CodeAd olarak, tam kapsamlı bir internet pazarlama ve SEO şirketiyiz. Orta ve büyük ölçekli işletmelerinize, yenilikçi web pazarlama çözümleri sunuyor ve tam kapsamlı bir sosyal ağ desteği sağlıyoruz. Bir web sitesini sıfırdan kahramana dönüştürebilir, alakalı trafiği artırabilir, anahtar kelime ekosistemlerine hükmedebilir ve mükemmelliği yenide inşa edebiliriz.

CodeAd ile Çözüme Ulaşın.

Şirketinizin pazarlama ve reklam alanındaki sorunlarına profesyonel destek sunuyoruz.

Genel amacımız, arama motorlarında şirketinizin rakiplerinizden daha bilinir olmasını sağlamaktır. İşletmenizin, çevrimiçi olası satışlarının artmasına, daha fazla çağrı almasına ve gelir elde etmesine önemli ölçüde destek sunuyoruz. CodeAd; SEO, Adwords, Web Tasarımı, Sosyal Medya, İçerik Editörlüğü, Grafik Tasarımı, Kurumsal Kimlik ve Kurumsal Video gibi birçok alana profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

İşletmenizin geleceği için güvenilir stratejiler sunan CodeAd ekibine danışın.