Menü

Bu anlamda Facebook Reklamlarınızı ölçeklendirmek, özellikle IOS14 güncellemelerinden sonra sayısız zorlukla birlikte gelir.
İşletme sahipleri için, doğru şekilde ayarlamak genellikle çok karmaşıktır ve Facebook reklam yöneticisinde odaklanması gereken çok fazla şey vardır.

Bu nedenle, başlangıç aşamasında maliyetli hatalar yapmadan bu engelleri aşmanıza ve markanızı büyütmenize yardımcı olacak Facebook reklam hizmetleri sunuyoruz.

Facebook Reklamcılığının Faydaları Nelerdir?

Facebook reklamcılığının işletmenize getirebileceği sayısız fayda vardır. İşte ana olanlardan bazıları:

 • Markanız için artan erişim ve bilinirlik
 • Web sitenize ve çevrimiçi mağazanıza daha fazla trafik
 • Daha fazla satış ve dönüşüm
 • Reklamlarınızı özellikle sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenen kişilere hedefleme yeteneği
 • Facebook reklam kampanyanız üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol
 • Ulaşılacak daha büyük bir potansiyel müşteri havuzu
 • Geliştirilmiş müşteri katılımı ve sadakati
 • Paranızın karşılığını geleneksel reklamcılık yöntemlerinden daha fazla alırsınız

Facebook reklamcılığı, her büyüklükteki işletme için son derece kazançlı bir yatırım olabilir. Facebook reklam kampanyanızın doğru bir şekilde ayarlandığından ve etkili bir şekilde çalıştığından emin olarak, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilir ve daha fazla satış ve dönüşü

Facebook Reklam Hizmetine Neler Dahildir?

Facebook’un bugün mevcut olan en güçlü pazarlama araçlarından biri olduğu inkar edilemez Başarısının ana nedenlerinden biri de inanılmaz derecede güçlü algoritmasıdır.

Facebook reklamları ile insanları konumlarına, yaşlarına, cinsiyetlerine, ilgi alanlarına ve hatta davranışlarına göre hedefleyebilirsiniz. Bu da Facebook reklam kampanyalarınıza odaklanmanıza ve reklamlarınızın dönüşüm sağlama olasılığı en yüksek olan kişiler tarafından görüldüğünden emin olmanıza olanak tanır.
Facebook reklamlarını tam potansiyeliyle kullanmıyorsanız, hedef kitlenize ulaşmak için büyük bir fırsatı kaçırıyorsunuz demektir.

Facebook Reklam Tasarımı ve Yaratıcı Strateji

Reklamınızın tasarımı, hedefleme kadar önemlidir. Ne de olsa, reklamınız iyi görünmüyorsa ve insanları tıklamaya ikna etmiyorsa, doğru insanları hedeflemenin ne anlamı var? İyi tasarlanmış bir 

Facebook reklamı dikkat çekecek, mesajınızı iletecek ve insanları harekete geçmeye teşvik edecektir.
Codead Growth Agency ekibi olarak yaratıcı tasarımcılardan oluşan ekibimiz, pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel Facebook reklamları oluşturabilir. Markanızı yansıtan, hedef kitlenizin dikkatini çeken ve onları dönüştüren bir tasarım için sizinle birlikte çalışırız.

Facebook Reklam Metin Yazarlığı

Facebook reklamcılığı söz konusu olduğunda, reklam metni tartışmasız en önemli yönlerden biridir. Ne de olsa, reklamınız birisinin dikkatini çekmezse, muhtemelen göz ardı edilecektir. İşte burada iyi bir Facebook reklam metin yazarı devreye giriyor.


Bir Facebook reklam metin yazarı, hem dikkat çekici hem de açılış sayfanıza trafik çekmede etkili reklamlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hedef kitlenizde yankı uyandıracak ve harekete geçmelerini sağlayacak metinleri nasıl yazacaklarını biliyorlar.

Facebook Reklamı ve Açılış Sayfası A/B Testi

A/B testi, web sitenizi nasıl iyileştireceğinizi anlamanın harika bir yoludur. Temel olarak, reklamınızın iki veya daha fazla farklı versiyonunu farklı insan gruplarına göstermeyi ve hangisinin daha iyi performans gösterdiğini görmeyi içerir. Bu da daha yüksek tıklama ve dönüşüm oranlarıyla sonuçlanma olasılığı daha yüksek olan değişiklikler yapabilmeniz için iyileştirilmesi gereken alanları belirlemenize yardımcı olabilir.

Codead Growth Agency ekibi olarak, Facebook reklamları ve açılış sayfaları için A/B testi konusunda uzmanız. Testinizi oluşturacağız, sonuçları izleyeceğiz ve Facebook reklam kampanyanızı nasıl geliştireceğiniz konusunda önerilerde bulunacağız

Facebook Reklam Analitiği ve Optimizasyonu

Facebook reklamcılığına yaptığınız yatırımın karşılığını alıp almadığınızı belirlemenin tek yolu, kampanyalarınızın zaman içindeki sonuçlarını izlemek ve bu sonuçları temel performans göstergelerinize (KPI’ler) dayalı olarak analiz etmektir.


Her liranın önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle en iyi Facebook reklam optimizasyon hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, reklam harcamalarında YG’yi en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi çözümlerimiz ve anlayışlı stratejilerimizle reklamlarınızdan daha fazla yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Facebook Reklam Hizmetlerimiz Hangi Reklam Biçimlerini Kapsar?

Facebook reklamcılık hizmetlerinin içerebileceği çeşitli reklam biçimleri vardır. E-Ticaret için en popüler reklam biçimlerinden bazıları şunlardır:

 • Tek resimli reklamlar
 • Dönen reklamlar 
 • Video reklamlar 
 • Katalog Satış reklamları
 • UGC reklamları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konum:

Üçevler Mah. Esra Sk. Polat Plaza
Kat : 4 Daire : 15 -18 Nilüfer/BURSA

425 Hancock Pl Fairview New Jersey 07022
New Jersey / United States
Phone: +1-201-713-1708

Bize Ulaşın