Menü

Uzmanlarımız, hedef müşterilerin karar verme sürecini olumlu yönde etkilemeye odaklanarak yeniden pazarlama reklamları tasarlar, planlar ve yayınlar. Markanızı odak noktası haline getirmek için en iyi ve en etkili yeniden pazarlama reklamlarını yayınlama konusunda bize güvenebilirsiniz.

Kullanıcı davranışına ve arama tercihlerine dayalı güçlü bir yeniden pazarlama stratejisiyle olası satışları, dönüşümleri ve satışları artırır. Dijital pazarlama alanındaki Google Remarketing uzmanlığımız sayesinde, doğru anahtar kelime ve kategorilere ve ilgi alanlarına göre kullanıcı hedefleyebilirsiniz.


Google Remarketing hizmetlerimizin odak noktası, markanıza ilgi göstermiş veya sizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılarla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olmaktır. Uzmanlarımız, kullanıcıları rahatsız etmeden varlığınızı ve onlar için öneminizi nasıl hatırlatacaklarını bilirler. 

Google Remarketing Avantajları


Google Remarketing, yalnızca markanız veya ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklam göstermeye odaklanan benzersiz, akıllı ve güçlü bir reklamcılık tekniğidir. Potansiyel müşterileri sitenize geri çekmek için ikna stratejilerini ve hatırlatıcıları birleştirir. 

Ücretli arama Google Remarketing reklamları, arama modellerine ve kullanıcı davranışına göre gösterilir, bu nedenle sonuçlar her zaman harika olur. Hedefli reklamlar aracılığıyla marka görünürlüğünüzü ve marka çekiciliğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

  • Alaka düzeyi yüksek reklamlar aracılığıyla ilgili hedef kitleye ulaşın ve mesajınızı iletiyoruz.
    Kaybolan (ancak ilgilenen) müşterilerle yeniden bağlantı kurup ve görüntülü reklamcılıkta Google Remarketing ile onları potansiyel müşterilere dönüştürüyoruz.
  • Ücretsiz görüntüleme dönüşümleri ve maksimum etki (konumlandırma) elde etmek için reklam yerleşiminde doğru zamanlama sağlıyoruz
  • Satın almaya hazır kitleye ulaşmanın ve dönüşümleri artırmanın esnek yaklaşımı, özelleştirilmiş reklamları ve bütçe dostu yolu ile hizmet sunuyoruz.
  • Alakalı tıklamalar ve dönüşümlerle sonuçlanan belirli konum, grup ve demografik özelliklere dayalı doğru kitle seçimi gerçekleştiriyoruz.

Google Remarketing İçin Neden CodeAd?

CodeAd, ilgili hedeflenmiş reklamları stratejik konuma tasarlamak, formüle etmek ve yerleştirmek için özel bir ekibe sahip güvenilir bir Google yeniden pazarlama ajansıdır. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, yeniden pazarlama bilgimiz ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacak ve istenen olası satışları ve dönüşümleri sağlayacaktır.

Ekibimiz, Google’da arama ve görüntülü reklam yeniden pazarlama konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Facebook Remarketing, Sosyal Reklamcılık, URL etiketleme, dönüşüm oranı optimizasyonu ve daha iyi müşteri edinme konularında bilgi sahibiyiz.

Google Remarketing Hizmetlerimiz

Çok Kanallı Remarketing: Doğru müşteri kitlesini kolayca hedefleyebilmeniz için reklam ve kampanyalarınızın tüm popüler dijital kanal ve ağlarda görünmesini sağlıyoruz.

Dinamik Remarketing: Özelleştirilmiş reklamlar, dönüşüm ve olası satış şansını artırmak için potansiyel müşterilerin arama kalıpları, ilgi alanları ve kullanım davranışları göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Gelişmiş Kitle Segmentasyonu: Satışlarınızı artırmak için satın alma modellerini ve ziyaretlerini göz önünde bulundurarak bir kitle profili ve segmentasyon oluşturmak için dijital pazarlama uzmanlarımıza güvenin.

Sürekli İzleme: Size kampanyaların performans raporunu vermek ve performanslarını iyileştirmek için güçlü bir izleme mekanizması kullanıyoruz.

Standart Remarketing: Ekibimiz, reklamlarınızı sitenizi ziyaret eden, ilgi gösteren ancak dönüşüm sağlamayan ziyaretçilere gösterecek ve onları da dönüştürecektir.

Mobil Uygulamalar İçin Remarketing: Web sitesi, arama ve Facebook yeniden hedeflemeyi cep telefonlarına genişletebiliriz ve mobil uygulamalarınızı veya mobil web sitenizi kullanmış olan ziyaretçilere de reklamlar gösterebiliriz.

Google Remarketing Optimizasyonu: Ücretli arama, Remarketing kampanyaları, performanslarını artırmak ve ayrıca markaların pazarlama hedeflerine sorunsuz bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için ekibimiz tarafından optimize edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konum:

Üçevler Mah. Esra Sk. Polat Plaza
Kat : 4 Daire : 15 -18 Nilüfer/BURSA

425 Hancock Pl Fairview New Jersey 07022
New Jersey / United States
Phone: +1-201-713-1708

Bize Ulaşın