×
Web Geliştirme ve Tasarım

Web geliştirme ile alakalı her alanda deneyime sahibiz ve müşterilerimizin tam potansiyele ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çevrim içi olun, daha fazla satış ve potansiyel satış şansı yakalayın.

Web Sitesi Geliştirme

Amacımız, ziyaretçileri memnun etmek ve geldiklerinde bir sitede kalmaya teşvik etmek için yüksek işlevsellik ve sezgisellik sağlarken, müşteri ihtiyaçlarına uygun, mükemmel bir web sitesi tasarlamaya, oluşturmaya ve uygulamaya yardımcı olmaktır.

SEO

Yalnızca bir web sitesi başlatmak, düzenli bir trafik akışı sağlamak için yeterli değildir. Nitelikli ziyaretçi kazanmak için, bir web sitesi aynı zamanda müşterileri ve potansiyel müşterileri doğrudan hedefleyen sağlam bir SEO stratejisi üzerine inşa edilmelidir. (Detaylı bilgi SEO sayfamızda mevcuttur.)

Dönüşüm Optimizasyonu

Satış yapmak, potansiyel müşteriler kazanmak veya ziyaretçilerin istenen diğer işlemleri gerçekleştirmelerini sağlamak için, test edilen özel bir dönüşüm optimizasyon planının tüm web sitesi uygulamalarında mevcut olması gerekir.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya platformları, şirketlerin markalarını oluşturmalarına yardımcı olmakta oldukça büyük bir rol oynamaktadır. CodeAd’in uzman ekibi bu önemli cephede de desten sunuyor. Güçlü sosyal medya pazarlaması, web sitesi ziyaretlerini geliştirebilir ve dönüşümleri artırabilir.