ERP Entegrasyon Süreçlerinizi En İyi Şekilde Takip Ediyoruz

Kurumsal kaynak planlama yazılım çözümlerini süreçlerinize başarıyla entegre ederek kuruluşunuzun iş fonksiyonlarının yeteneklerini genişletin. Ekibinizle yan yana çalışarak, tüm entegrasyon süreci boyunca sizi güncel tutarken kanıtlanmış sektör uzmanlığı, rehberlik ve bilgi birikimi ile ERP Entegrasyonları için size destek olacağız.

ERP sistemlerini diğer tüm uygulamalarınızla ve çözümlerinize mükemmel bir şekilde entegre etmek için genel organizasyon süreçleri ve dinamikleri hakkında derin bir anlayışa sahip olunması gerekir.

Bu nedenle, kuruluşunuzda ERP entegrasyon sürecini başlatmadan önce zorluklarınızı anlamak, sorularınızı yanıtlamak, mevcut sistemdeki gizli sorunları ortaya çıkarmak, sürdürülebilir dağıtım için stratejik çözümler oluşturmak ve tüm süreç boyunca sizi desteklemek amacıyla her türlü çabayı gösteriyoruz.

ERP Entegrasyonları Analiz ve Danışmanlık

Yılların verdiği tecrübeyle, Microsoft Dynamics Business Central, NAV, GP, SL, Axe vb. gibi önemli bir ERP çözümünün ilk kez dahil edilmesinin genellikle eğitimsel, iletişimsel ve kültürel bir süreç değişikliği olduğunu söyleyebiliriz. Deneyimli ekibimiz kuruluşunuzda yeni operasyonel prosedürlerin veya teknolojinin basit bir şekilde tanıtılması aşamalarında size yardımcı olur.

ERP entegrasyon sürecine fikirlerinizi duymak ve hedefleri anlamak için bir analizle başlıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimizin, projeyi kuruluşunuz için en faydalı hale nasıl getirebileceğimize dair eksiksiz ayrıntılar sunan bir vizyonun ana hatlarını çizerek mantıklı bir plan oluşturur.

Ekibinize yalnızca hizmetlerimizle ilgili ayrıntıları değil, aynı zamanda ERP yazılım çözümünün işlevlerine ilişkin bilgi birikimini de sağlayacağız. Bu da sahip olacağınız tüm faydaların tam resmini anlamanıza yardımcı olacaktır.

ERP Entegrasyonları Özelleştirilmesi

Bir ERP modülünün kuruluşunuz için mükemmel bir çözüm haline gelmesi için, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeniz önerilir. Bu işlemlerde yeni veya gerekli alanların eklenmesini ve/veya gereksiz alanların kaldırılmasını, özel iş akışları oluşturulmasını ve daha fazlasını içerir.

Çeşitli işlevsellik ve özellikler sunmasına rağmen Microsoft, genel müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çeşitli ERP modülleri geliştirmiştir. Bu nedenle, alışmanıza yardımcı olabileceğimiz kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yürütebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Entegrasyonu

ERP çözümünün kurumsal altyapınıza mükemmel ve sorunsuz bir şekilde uymasını sağlamak için tüm sorumluluğu üstleniyoruz. 

Bir Connect uygulaması, ERP ile 3. taraf bir çözüm veya hizmet arasında noktadan noktaya bir bağlantı kurar ve genellikle veri alışverişi için standart REST API kullanılarak oluşturulur. REST API’lerini çağırabilen herhangi bir kodlama dili, Connect uygulamanıza bir bağlantı geliştirmek için kullanılabilir.

Kişisel ve profesyonel bilgileri, iletişim bilgilerini, işlem verilerini, etkileşim geçmişini vb. içeren iş verileriniz, ERP çözümünü sistemlerinize başarılı ve eksiksiz bir şekilde entegre etmek için gereklidir. Uzman entegrasyon ekibimiz, tüm sistemin iş süreçlerinizle sorunsuz çalışmasını sağlar.

ERP Entegrasyonları Sürecimiz ve Kabiliyetlerimiz

Kanıtlanmış bir entegrasyon metodolojisi ve süreci ile ERP danışmanlarımız, Microsoft ERP çözümüne yaptığınız yatırımın başarılı ve kazançlı olmasını sağlayabilir. Entegrasyon hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İş analizi
  • Proje planlaması
  • Görselleştirme
  • Özelleştirme
  • Gelişim
  • Dağıtım
  • Güncelleme
  • Sistemin taşınması
  • Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ SEO Denetimi

Size, çözüldüğünde sitenizin sıralamasını iyileştirecek ve web sitenize gelen trafiği artıracak SEO sorunlarını gösteren bir PDF raporu e-posta ile göndereceğiz.