CodeAd Growth Agency

“Redefining Excellence”

Mükemmeliği
Yeniden tanımlıyoruz

Biz geliştiricilerden ve teknoloji meraklılarından oluşan bir grubuz. Ekibimiz sadece yetenekli değil; zorluklarla mücadele eden, sınırları zorlayan ve dijital sihri gerçekleştiren bir güç.

Alanında Uzman Ekip

Alanında uzmanlaşmış deneyimli ekip, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

EN İYİ KALİTE​

Yüksek standartlarda uyguladığımız hizmetlerimizde en iyi kaliteyi garanti ediyoruz.

Mükemmel Çözüm

Sorunlarınıza en uygun ve mükemmel çözümleri uzman ekibimizle sunuyoruz.

İşte nasıl
çalıştığımıza
dair adım adım
kılavuz

Web tasarım sürecimiz şeffaf, işbirliğine dayalı ve benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacak şekilde tasarlanmıştır.

01. İlk Danışma ve Teklif

Kısa ilk toplantımızda ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi anlamaya odaklanıyoruz. Bu, projenin kapsamını tanımlamamıza, bir maliyet tahmini sunmamıza ve bir zaman çizelgesi oluşturmamıza olanak tanır.

02. Sözleşme ve Proje Başlangıç

Tüm proje detaylarını tamamladıktan sonra projeyi resmi olarak başlatmak için sözleşmeyi imzalıyoruz. Web sitenizdeki çalışmaya net bir iletişim ve odaklanma ile başlayarak her adımda size rehberlik edeceğiz.

03. Tasarım ve Geliştirme Aşaması

Bu aşama araştırma ve stratejik planlama ile başlar, ardından tel çerçeveler ve tasarım maketleri oluşturulur. Web sitenizi kodlarken, sizi gelişmelerden haberdar etmek ve ilerlememizden memnuniyetinizi sağlamak için düzenli kontroller sağlıyoruz.

04. Lansman ve Lansman Sonrası Destek

Son onayınızın ardından web sitesini online olarak yayına alıyoruz. Daha sonra size kolaylık sağlamak için gerekli eğitim ve belgeleri sağlıyoruz. Lansmandan sonra performansı izliyoruz ve web sitesinden sürekli memnuniyetinizi sağlamak için sürekli destek sunuyoruz.

CodeAd Hakkında

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, hedef kitlelerine uygun adımlar belirlemek ve onları online dünyada daha güçlü bir konuma taşımak için çalışıyoruz. Bu amaçla, uzman ekibimiz ile birlikte dijital pazarlama dünyasındaki yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize özel stratejiler geliştiriyoruz.

CodeAd olarak dijital dünyanın hızla geliştiği günümüzde, işletmelerin online varlığı büyük önem taşıyor. Bu sebeple dijital pazarlama stratejileri de işletmelerin başarısı için kritik bir rol oynuyor. Biz de dijital pazarlama şirketi olarak işletmelerin online platformlarda daha iyi sıralama almalarına, ulaşılabilir ve tercih edilir hale gelmelerine yardımcı oluyoruz.

İlk adımı attığımız günden bu yana müşterilerimize dijital pazarlama alanında tam kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında, SEO, sosyal medya pazarlaması, yazılım, içerik pazarlaması, dijital reklamcılık ve diğer dijital pazarlama teknikleri yer alıyor.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Alanında Uzman Ekip

Alanında uzmanlaşmış deneyimli ekip, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

EN İYİ KALİTE​

Yüksek standartlarda uyguladığımız hizmetlerimizde en iyi kaliteyi garanti ediyoruz.

Mükemmel Çözüm

Sorunlarınıza en uygun ve mükemmel çözümleri uzman ekibimizle sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Büyük bir sözleşme veya projeye girmeden hizmetinizi test edebilir miyim?

Kesinlikle! Ana sayfa tasarımının bir örneğini yalnızca 500 $ karşılığında sipariş ederek daha küçük bir taahhütle başlayabilirsiniz. Bu, işimizin kalitesini değerlendirmenize ve projenin tamamına devam etmek isteyip istemediğinize karar vermenize olanak tanır.

Yeni web siteniz için net bir vizyonum yok. Bunu anlamama yardım edebilir misin?

Web sitenizin içeriğinden veya yapısından emin değilseniz endişelenmeyin. Ekibimiz, hedeflerinize uygun doğru içeriği ve tasarımı belirlemek ve geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir web sitesi sağlayarak müşterilerimize bu süreç boyunca rehberlik etme konusunda deneyimliyiz.

Hiç benimkine benzer bir web sitesi veya sektörümdeki bir işletme için yaptınız mı?

Küçük girişimlerden büyük şirketlere kadar çeşitli sektörlerde ve ülkelerde geniş bir müşteri yelpazesiyle çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz. İş türünüz veya sektörünüz ne olursa olsun, benzer bir projeyi başarıyla yürütmüş olmamız muhtemeldir. Tam olarak sizinkine benzer bir proje üzerinde çalışmamış olsak bile, geniş kapsamlı deneyimimiz, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli, özel tasarımlar sunabilmemizi sağlar.

Tasarım sürecinde revizyonlara ilişkin politikanız nedir?

Nihai ürünün beklentilerinize mükemmel şekilde uyum sağlamasını sağlamak için tasarım aşamasında birden fazla revizyon turu sunuyoruz. Projeyi sonuçlandırmak için gereken belirli kararlar konusunda emin değilseniz veya takılıp kaldığınızı düşünüyorsanız, yeni web sitenizde ilerlememize yardımcı olacak öneriler sunmaktan veya bazı ek fikirleri paylaşmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Web sitesi tasarımını kodlamadan sipariş etmem mümkün mü (örneğin kendi kodlama ekibim varsa)?

Evet, halihazırda bir kodlama ekibiniz varsa bağımsız tasarım hizmetleri sağlayabiliriz. Özel proje ihtiyaçlarınızı karşılama yaklaşımımız konusunda esnekiz. Tasarımları çeşitli formatlarda destekleyebilir ve kodlama ekibinizin işlerini kolaylaştırması için gerekli yönergelerle birlikte nihai dosyaları teslim edebiliriz.

Bir proje için programınızda müsaitlik var mı?

Programımız değişiklik göstermektedir, bu nedenle erkenden bilgi almak en iyisidir. İlk gelen ilk alır esasına göre çalışıyoruz ve kullanılabilirlik bazen sınırlı olabilir ancak genel olarak projenin en geç birkaç hafta içinde başlamasını bekleyebilirsiniz.

Web tasarım projeleriniz için fiyatlandırma modelleriniz nelerdir?

Fiyatlandırmamız her projeye özel kapsam ve gereksinimleri yansıtacak şekilde özel olarak belirlenir. Ayrıntılı bir danışmanlığın ardından kapsamlı bir fiyat teklifi sunarak toplam maliyeti önceden net bir şekilde anlamanızı sağlıyoruz. Bu yaklaşımla sözleşme imzalandıktan sonra sürpriz ücretler veya ek masraflar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Web sitemi yönetmek için ne tür bir eğitim veya destek sağlıyorsunuz?

Proje tamamlandıktan sonra size web sitenize özel hazırlanmış, anlaşılması kolay bir kılavuz sunacağız. Bu kılavuz, içeriğin, bağlantıların ve görsellerin nasıl düzenleneceği de dahil olmak üzere web sitenizi yönetmenin temellerini kapsayacaktır. Ayrıca, herhangi bir şüpheyi açıklığa kavuşturmak veya web sitesi bakımı konusunda rehberlik sağlamak için ücretsiz danışmanlık hizmetine her zaman hazırız.

Web sitesini benim için yönetir misin?

Web sitenizin barındırma, düzenli güncellemeler, yedeklemeler ve sürekli bakımını içeren kapsamlı bir bakım paketi sunuyoruz. Alternatif olarak, kendi kendini yönetmeyi tercih ederseniz, web sitesini barındırma platformunuza kurabilir, her şeyi kapsamlı bir şekilde test edip yapılandırabilir ve ardından gerekli tüm giriş bilgilerini size teslim edebiliriz.

CodeAd Kültürü

CodeAd performans ajansı olarak müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirli stratejiler oluştururak, marka bilinirliği ve SEO alanında etkili çalışmalar yürütüyoruz. Detaylı bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçları incelendikten sonra alanlarında profesyonel ekibimiz sayesinde gerekli stratejik hamleleri oluşturuyoruz. Bu stratejiler yazılım, grafik, içerik ve SEO departmanlarında yer alan ekibimiz tarafından uygulanıyor. Sunduğumuz hizmetlerimiz, müşterilerimizin arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmeleri ve uygulanan stratejiler ile rakiplerinin önüne geçmelerinde etkili özellikler sunuyor.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren ekibimiz SEO, içerik, yazılım ve grafik tasarım olmak üzere dörde ayrılıyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan stratejiler, ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek çözüme ulaşılıyor. Arama motoru optimizasyonundan farklı olarak sunduğumuz web tasarım, projelendirme, içerik üretimi ve yazılım hizmetlerimiz de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilerek sunuluyor.

Yeni Bir Web Sitesine Hazır mısınız?
Gelin bunu gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı görüşmek ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin

ÜCRETSİZ SEO Denetimi

Size, çözüldüğünde sitenizin sıralamasını iyileştirecek ve web sitenize gelen trafiği artıracak SEO sorunlarını gösteren bir PDF raporu e-posta ile göndereceğiz.