CodeAd
Kariyer Sayfasına
Hoş Geldiniz...

İletişime geçmek ister misin? Hadi Konuşalım

CodeAd Kültürü

CodeAd performans ajansı olarak müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirli stratejiler oluştururak, marka bilinirliği ve SEO alanında etkili çalışmalar yürütüyoruz. Detaylı bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçları incelendikten sonra alanlarında profesyonel ekibimiz sayesinde gerekli stratejik hamleleri oluşturuyoruz. Bu stratejiler yazılım, grafik, içerik ve SEO departmanlarında yer alan ekibimiz tarafından uygulanıyor. Sunduğumuz hizmetlerimiz, müşterilerimizin arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmeleri ve uygulanan stratejiler ile rakiplerinin önüne geçmelerinde etkili özellikler sunuyor.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren ekibimiz SEO, içerik, yazılım ve grafik tasarım olmak üzere dörde ayrılıyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan stratejiler, ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek çözüme ulaşılıyor. Arama motoru optimizasyonundan farklı olarak sunduğumuz web tasarım, projelendirme, içerik üretimi ve yazılım hizmetlerimiz de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilerek sunuluyor.

CodeAd Şirket Faydaları

Güncel Başlangıçlar

1. Başvuru Sahibinin İncelemesi

Başvurunuz, pozisyona ilişkin temel kriterlere göre değerlendirilmektedir

2.Değerlendirme

Becerilerinizi göstermeniz için size tamamlamanız gereken küçük bir görev vereceğiz.

3. Ön Görüşme

Sizi ekibin bazılarıyla bir toplantıya davet edeceğiz.

4. Deneme (Ücretli)

Ücretli bir deneme projesini veya deneme gününü tamamlar.

5. Teklif

Tarzınızı beğeniyoruz! CodeAd'e katılmak ister misin?

Ekibimiz

CodeAd'in Arkasındaki İnsanlar

Ekibi ile

Tanışın...

Yeni Bir Web Sitesine Hazır mısınız?
Gelin bunu gerçekleştirelim.

İhtiyaçlarınızı görüşmek ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin

ÜCRETSİZ SEO Denetimi

Size, çözüldüğünde sitenizin sıralamasını iyileştirecek ve web sitenize gelen trafiği artıracak SEO sorunlarını gösteren bir PDF raporu e-posta ile göndereceğiz.