Seo Hizmetleri

Seo

Arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital dünyada görünürlüğünüzü ve erişiminizi artırmanın kritik bir yoludur. CodeAd Growth Agency olarak, işletmenizin SEO hizmetleri alanında zirveye ulaşmasını sağlamak için kapsamlı ve özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyoruz. SEO’nun, markanızın online varlığını güçlendirmek ve hedef kitlelerinizle daha etkili bir şekilde bağlantı kurmak için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. SEO çalışmalarımız, web sitenizin teknik […]

Local SEO (Lokal Pazarlama) Nedir?

Local Seo (Lokal Pazarlama)

Lokasyon pazarlama tekniği belirli bir coğrafi alandaki hedef kitleye odaklanan pazarlama stratejisidir. Arama motoru optimizasyonunu daha geniş kitlelere ulaşmak için kullanılabileceği gibi coğrafi bölgenizdeki kullanıcılara ulaşmak için de kullanılabilir. Belirli bölgelerde iş yapan şirketler için local SEO teknikleri önemli bir yere sahiptir.

Off Page SEO Nedir?

Off Page Seo

Off page SEO web sitenizin dışındaki faktörlerle ilgilenir ve arama motorlarındaki sıralamalarını artırmaya yardımcı olur. Web sitenizin dışında kalan alanlarla da arama motoru optimizasyonu tekniklerini içerisindedir. Site içerisinde uygulanan adımların dışında kalan faktörlerle de SEO tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

SEO Game Plan Nedir?

SEO Game Plan

Arama motoru optimizasyonu stratejisi oluşturmak için kullanılan terimlerden biri olan SEO game plan, web sitenizin organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Web sitenizin organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan teknik stratejilerin planını oluşturmak için SEO game plan uygulaması yapılır.

Link Building

Link Building

Link Building, arama motoru sıralamanızı artıran bir arama motoru optimizasyon tekniğidir. Bu anlamda yapılan bağlantılar, arama motoru algoritmalarının sayfaların alaka düzeyini belirlemesinin en önemli yollarından biridir.

Global SEO Nedir ve Neden Önemlidir?

Global Seo

Global SEO hizmetleri, web sitenizin küresel pazarda daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olan bir SEO stratejisidir. Yerel pazarlardan daha geniş bir alana hitap etmeniz gereken global alanlarda SEO stratejileri ihtiyacınız olan uygulamalardan biridir. Arama motoru optimizasyonu dünya genelinde uygulanan tekniklerdendir. Bu nedenle rakiplerinize yetişmek ve daha iyi marka bilinirliğine sahip olmak için uluslararası SEO hizmetine ihtiyaç duyarsınız.

Teknik SEO

Teknik SEO

Sayfa yükleme sürenizdeki her saniyelik gecikme için hemen çıkma oranınız artar ve değerli olası satışları kaybedersiniz. Codead Growth Agency olarak web sitenizin performansını artırmak, kaliteli potansiyel müşteriler yakalamak ve site trafiğinizi artırmak için teknik arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunuyoruz.

E-ticaret SEO Hizmetleri Nedir?

E-ticaret SEO

E-ticaret SEO hizmetleri, bir e-ticaret sitesinin arama motorlarında daha iyi organik trafik alması için yapılan teknik çalışmalardır. Standart web sitelerine uygulanan arama motoru optimizasyonları gibi e-ticaret sitelerine de bu işlemler uygulanabiliyor. Diğer e-ticaret sitelerinden daha iyi bir trafiğe sahip olmak için yapılması gereken işlemlerdendir desek doğru olur. SEO tekniklerinin neredeyse hepsini e-ticaret sitelerinde de kullanabiliriz.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Teknolojini geldiği son noktada ister büyük ister küçük bir firma olsun dijital içerikler her şeydir. İçerik yönetimi en genel tanımıyla; bir konu ya da marka hakkında yazınsal, görsel, hareketli ve sesli bilgilerin oluşturulması sürecini kapsar. Codead olarak online içerik yönetimi konusunda profesyonel ekibimizle kapsamlı hizmet sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ SEO Denetimi

Size, çözüldüğünde sitenizin sıralamasını iyileştirecek ve web sitenize gelen trafiği artıracak SEO sorunlarını gösteren bir PDF raporu e-posta ile göndereceğiz.