Google Ads Nedir?

Google Ads, işletmenizi tanıtmak, ürün veya hizmet satmak ve trafiği artırmak için kullanılabilecek bir çevrimiçi reklamcılık platformudur. İnternette arama yapmak için Google kullanan potansiyel müşterilere ulaşmayı daha kolay bir hale getirir. Google Ads Danışmanlığı hizmetimiz ile bu işlemlerde sizlere rehber oluyoruz.

Tam olarak sunduğunuz şeyi isteyen, çok sayıda müşteriyi çekmenin en etkili yöntemlerinden biridir. Böylece, bundan en iyi şekilde yararlanmak adına Codead Growth Agency olarak Google Ads Hizmetlerini, Google Ads hesabınızı yöneterek web sitenize kaliteli ve potansiyel trafik çekmenize yardımcı oluyoruz.

Google Ads, her kampanya için günlük bütçe belirlemeye ve her teklif grubu seçim yapmaya olanak tanır. Paranızı nasıl harcayacağınız ve reklamları doğru kişilere, doğru yerde ve doğru zamanda nasıl göstereceğiniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Aynı zamanda odak düzeyi yüksek anahtar kelimeleri hedeflemek, sitenize daha fazla potansiyel alıcı çekecektir.

Hevesli büyüme planları olan işletmeler için Google Ads en yüksek önceliğe sahiptir. Arama sorgularınız için web sitenizi en üstte sıralamak yıllar alır. Ancak, Google Reklamlarını kullanarak SERP’lerde kolayca sıralanabilirsiniz. 

Codead Growth Agency, Google Ads için çeşitli sektörlerde kampanya oluşturma ve optimize etme konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle Google kampanya yöneticilerine sahip bir performans ajansıdır 

Böylece bir kuruşun bile boşa gitmemesi için Google Adwords uzmanlarımız, işletmeniz için sürdürülebilir ve etkili bir Reklam kampanyası oluşturabilir.

Google Reklam Modelleri

Uzman kadromuzla farklı reklam modelleri üzerinden sizin için en uygun olanını seçerek, potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Arama Reklamları: Reklamlarınızı Google arama motorunda arama yapan potansiyel müşterilere ulaştırıyoruz.

Alışveriş Reklamları: Alışveriş reklamları ile ürünlerinizin en etkin satış potansiyeline sahip olabilmesi için reklamlarınızı yönetiyoruz.

Görüntülü Reklamlar: Görüntülü reklamlar ile reklamlarınızı potansiyeli olan ve alakalı geri bildirim sağlayacak müşterilere ulaştırıyoruz.

Remarketing Reklamları: Reklam getirilerinizi artırmak için yeniden pazarlama reklam yönetiminizi ilgili konulara göre gerçekleştiriyoruz.

Neden İşletmeniz İçin Bir Google Ads Yönetim Hizmeti Almalısınız?

Kötü yönetilen Google Reklam Kampanyası, hedeflere ulaşmak için gerekenden daha fazla para harcamaktan başka bir şey değildir. Doğru bir reklam kampanyası için reklamlarınız bu özelliklere sahip olmalı.

  • Doğru ve amacına uygun seçilen anahtar kelimeler.
  • Kampanya süresince geçerli olacak negatif anahtar kelime seçimi
  • Reklam kampanyasını yönetme konusunda profesyonellik
  • Yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfalarına ziyaretçi çekme
  • Doğru zaman ve doğru platformlarda reklamların yayınlanması

Bu nedenle, Reklam kampanyanızda bu tür sorunlarla karşılaşmamak için, Google Ads Danışmanlığı hizmetinden yararlanmanız ve Reklam için harcanan paradan en iyi şekilde yararlanmanız akıllıca olacaktır.

Neden Google Reklamları?

İnternet dünyasının en büyük kullanım alanı Google tabanlı sitelerdir. Aynı zamanda arama motoru olarak Google ilk sırada geldiği için Ads reklam çerçevesi ile tüm bu çözümlere çok daha kolay ulaşabiliyor ve hepsini rahatlıkla öne çıkarabiliyoruz. 

Bu seçenekler dahilinde hareket ederseniz, çok daha profesyonel bir çözüm göreceksiniz. Buradaki amaç Google reklamları ile ilgili çözümlerdir. Beklentilerinizi bu denge sayesinde ilerletebilirsiniz. İşini gerçekten bilen CodeAd Growth Agency ekibi ile tüm çözümleri, özverili hizmetleri ve estetik kaygılarınızı organize edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ SEO Denetimi

Size, çözüldüğünde sitenizin sıralamasını iyileştirecek ve web sitenize gelen trafiği artıracak SEO sorunlarını gösteren bir PDF raporu e-posta ile göndereceğiz.